29 Kasım 2021

A101 İş Başvuru Formu

Türkiye genelinde bir çok marketi bulunan A101 marketler zinciri personel alım ilanını duyurmasının ardından şirket insan kaynakları çok sayıda başvuru olduğunu duyurdu. Bugün sizlere eleman alımı , işçi alımı, depocu alımı ve A101’in yayınlamış olduğu iş ilanları ve iş başvuru formu nasıl doldurulur gibi sorularınıza bugün yanıt bulacaksınız.

Diğer market zincirlerinden farklı olarak kaliteli ürün uygun fiyata parakende satış yapmayı hedefleyen şirket yöneticileri 81 ilde 6300 den fazla marketi ile sizlere hizmet sumaya devam etmektedir.Her yıl düzenli şekilde büyümeye devam eden ve büyümeye devam ederkende personel alımı ve iş ilanı yayınlayarak bünyesinde işçi çalıştırmayı hedeflemektedir. Kalifiye eleman alımı yaparak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde hedeflemektedir. Genç dinamik personel kadrosu ile istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Peki işe alım sürecinde bizleri neler bekliyor.

İşkur A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

A101 parakende marketler zincirinin alım ilanını duyurmasının ardından kendi bünyesinde çalıştırmak üzere farklı pozisyonlarda kasiyer, depo görevlisi, müdür ve güvenlik görevlisi gibi açık kadrolarını doldurmak için alım yapacağını iş ilanları yayınlayarak internet üzerinden online bir şekilde duyurdu. İşkur üzerinden alımlarda takip edilmelidir A101 iş başvurusu yapmak istiyenlerin genel özellikleri o bölgede yada ilçede ikamet ediyor olmak olacaktır. İnsan kaynakları tarafından özellikle marketin bulunduğu yerde ikamet edenlere öncelik tanınmaktadır.

A101 iş Başvurusu Şartları Nelerdir ?

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde mağazası olan firma ile çalışmanın şartları arasında ;
Lise , Yüksek Okul ve 4 Yıllık Üniversite mezunu olmak gerekiyor
Okur yazar olmalı
Tam ve Yarı zamanlı gibi çalışma saatlerine uymak
Parttime çalışmak
Takım çalışmasına yatkın, becerikli , genç ve dinamik yapıya sahip olmak.
En belirgin şartları yukarda belirttiğimiz gibidir. Ancak doldurmuş olduğunuz başvuru formu ve özgeçmiş (cv) sizin bu eleman alımlarında öne çıkmanızı sağlayacaktır. Kendinize olan öz güven sayesinde belkide istediğiniz açık pozisyonda işe başlıcaksınız a101 iş başvurusu şartları. Tüm bu belirttiğimiz işlemleri a101 online başvuru şeklinde internet ortamından da başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.

A101 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

A101, bünyesine alacak olduğu çalışanları büyük bir titizlikle seçmektedir. A101 bünyesinde çalışmak isteyen kişiler, yazımız devamında vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurmalıdırlar. Başvuru formunda yer alan bilgilerin doğru olması ve eksiksiz doldurmanız önemlidir. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak incelemektedir.

Başvurusu olumlu bulunan adaylar da iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen adaylar A101 bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda A101 iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Başvuru yapacak olan bay ve bayanların başvuru formunda yer alan bölümleri eksiksiz bir şekilde doldurmaları kendi yararlarına olacaktır. Personel seçimleri sizin vermiş olduğunuz bilgiler üzerinden kesin kanate varılmaktadır.
A101 İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN…

A101 Personel Maaşları Nekadar ?

İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden şirketin bünyesinde farklı branşlarda görev alacak çalışanların merak ettiği konu ise maaşlar. Bulunduğunuz yerdeki görevinize göre alacağınız maaşta farklılıklar olacaktır. Kasiyer , Reyon sorumlusu, Müdür veya güvenlik görevlisi gibi departmanlarda görev alıyorsanız elbette maaşlarınız değişiklik gösterir. Şirket yönetimi ve insan kaynaklarından personel maaşları hakkında net bir bilgi verilmediğini sizlere bildirmek isteriz. Ancak 2020 yılında maaşların dolgun bir şekilde olacağını düşünmekteyiz. İşe alım süreci ve başvuru sonuçlarını online olarak öğrenebilirsiniz.

A101 Personel Alımı Yapılacak İl ve İlçeler Hangileri ?

Neredeyse ülke genelinde her il ve ilçede bulunan mağazalarında personel alımı yapılacak olması iş başvurusu yapacak olan insanlarında umudunu arttırmaktadır. İzmir , istanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Adıyaman, Eskişehir, Adana, Mersin, Edirne,büyük illerde bir çok personel alımı yapılacaktır. Ayrıca A101 İş Başvurusu ; Menemen, Aliağa, Mamak, bahçeşehir, Şirinevler, Yenimahalle, Esenyurt, Çankaya, Çerkezköy, Çorlu, Arnavutköy, Keçiören,Seyhan, Nilüfer, Esenler, Bolu gibi bir çok ilçede mağazalarına yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir