29 Kasım 2021

Aksaray Belediyesi İş Başvurusu

Aksaray Belediyesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Açılacak Olan Pozisyonların Bazıları: Çöp Kamyonu Sürücüsü, Parkomat Görevlisi, Bağlama Sanatçısı, Şoför-Yük Taşıma, Büro Memuru (Genel), Beden İşçisi, Temizlik Görevlisi, Çöpçü, Eksavatör (Kazıma ve Yükleme) Operatörü, Makine Bakımcı, Afet Müdahale Elemanı, Kepçe Operatörü, Sekreter, Çamaşırcı (Genel)(Çamaşırhane Görevlisi), Çağrı Merkezi Yöneticisi, Kaynak Operatörü, Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi, Büro Yönetimi Elemanı, Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri), Genel Alan Sorumlusu, Atık Toplayıcısı, Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Alçı Dekorasyoncu (Kartonpiyer), Greyder Operatörü, Makine Bakımcı, Kamyon Şoförü, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Kasap, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Metal Teknolojisi Teknisyeni

Aksaray Belediyesi oldukça aktif çalışan bir belediye olduğu için sıklıkla personel ihtiyacı duymakta ve de alım yapmaktadır. Aksaray Belediyesinde teknisyen, temizlik görevlisi, bahçıvan, bekçi, elektrik teknisyeni gibi farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Güncel ilanlar için hem Aksaray Belediye sayfasını hem de İŞKUR sitesini kontrol edebilirsiniz.

Yayımlanan ilanlardan elde edilen bilgilere göre Aksaray Belediyesi tarafından yapılacak bir personel alımı süreci başlatılmış olup; alımların yapılacağı ise aracı kurum olan İŞKUR vasıtası ile yayımlanmıştır.

Alımların toplamda bir birim ve tek kişi ile yapılacağı açıklanırken; istihdamın ise Havuz Suyu Operatörü unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Aksaray Belediyesi Havuz Suyu Operatörü alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuru şartı olarak belirlenen her kritere uymak zorunluluğu bulunurken; adayların en az ilköğretim mezunu, en az 14 yıl deneyime sahip e sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve MEB onaylı havuz suyu operatörlüğü belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Aksaray Belediyesi 2020 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir