29 Kasım 2021

Amasya Belediyesi İş Başvurusu

Amasya Belediyesi İş Başvurusu

Amasya Belediyesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Amasya Belediyesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Amasya Belediyesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Açılacak Olan Pozisyonların Bazıları: Çöp Kamyonu Sürücüsü, Parkomat Görevlisi, Bağlama Sanatçısı, Şoför-Yük Taşıma, Büro Memuru (Genel), Beden İşçisi, Temizlik Görevlisi, Çöpçü, Eksavatör (Kazıma ve Yükleme) Operatörü, Makine Bakımcı, Afet Müdahale Elemanı, Kepçe Operatörü, Sekreter, Çamaşırcı (Genel)(Çamaşırhane Görevlisi), Çağrı Merkezi Yöneticisi, Kaynak Operatörü, Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi, Büro Yönetimi Elemanı, Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri), Genel Alan Sorumlusu, Atık Toplayıcısı, Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Alçı Dekorasyoncu (Kartonpiyer), Greyder Operatörü, Makine Bakımcı, Kamyon Şoförü, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Kasap, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Metal Teknolojisi Teknisyeni

Amasya Belediyesi oldukça aktif çalışan bir belediye olduğu için sıklıkla personel ihtiyacı duymakta ve de alım yapmaktadır. Amasya Belediyesinde teknisyen, temizlik görevlisi, bahçıvan, bekçi, elektrik teknisyeni gibi farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Güncel ilanlar için hem Amasya Belediye sayfasını hem de İŞKUR sitesini kontrol edebilirsiniz.

Belediye Pozisyonları ve İş Görevleri:

Çöp Kamyonu Sürücüsü: Çöp Kamyonu Sürücüsü belirlenen saatler dahilinde, çöp kamyonunu araçtan inmeden belli rotalar boyunca sürer. Durulması gereken noktalarda durarak rota üzerindeki tüm çöplerin toplanmasına ve nihayetinde şehrin/ilçenin çöp atık noktasına götürülmesine yardımcı olur.

Şoför-Yük Taşıma: Belediyeye gelen ya da belediyeden gidecek olan tüm malzemeleri gerekli birimlere taşımakla yükümlüdür.

Büro Memuru (Genel): Belediye içinde gerekli konumlarda çalışabilen ve idari işlerin yapılmasından sorumlu personeldir. Genellikle bilgisayar, faks cihazı vb elektronik aletleri kullanması beklenir. Bazı durumlarda önceden kursa gitmiş olmak gerekli olabilmektedir.

Beden İşçisi: Belediye içi ve dışında gerekli görülen noktalarda fiziksel gücü kullanarak iş yapan personellerdir.

Temizlik Görevlisi: Belediye içinin ve dışının, ıslak zeminlerin ve tüm ofislerin yani belediye genelinin temizliğinden sorumlu olan elemanlardır. Günlük temizlik rutinlerinin dışında acil durumlarda da devreye girebilirler.

Çöpçü: Belirlenen rotalar dahilinde çöp kamyonu ile gezip çevredeki çöp konteynerlarından çöplerin toplanmasını sağlayan personellerdir. Ek olarak yürüyerek de şehir için farklı rotalarda çöpler toplanabilir.

Kepçe Operatörü: Belediye sorumluluğunca yapılacak olan yıkım ya da inşaat işlerinde kepçe aracını kullanmakla ve gerekli görevli yapmakla yükümlü personeldir.

Belediyenin memur alımı bakımından belediyelerde de memur alımı ilanları bulunmaktadır. Fakat genel olarak bir çok devlete ait birimlere memur alımı olmaktadır. Hem memur hem de personel alımları belediye bünyesinde gerçekleşiyor. Belediye, şehrin düzenini sağlamak adına gece gündüz mesai yapmaktadır. Herkes belediyeden memnun olmayabilir. Zaten hiç bir şehirde tüm halkın belediyeden mümkün olması beklenilemez. Belediyeyi beğenin veya beğenmeyin, belediyede çalışmak ayrı bir durumdur. Buna iş olarak bakılmalıdır.Belediye memur alımı 2020 yılında da olacaktır. Güncel şekilde Amasya kamu iş ilanları gibi ilanlardan sayfamız aracılığı ile haberdar olabilirsiniz.

Merzifon Belediyesi İş İlanları

Bu belediyenin iş ilanları Amasya belediyesi kadar ilgi görmektedir. Merzifon’da yaşamakta olan bir çok insan Merzifon Belediyesi personel alımı ilanlarını beklemektedir. Merzifon, şehrin en gözde ilçelerinden birisidir. Merzifon Belediyesi ilçeyi geliştirebilmek adına sürekli çalışmalar ve yeni projeler üretmeye çalışmaktadır. Belediyede her zaman onlarla birlikte çalışacak elemanlara ihtiyaç olmaktadır. Merzifon Belediyesi’de zaman zaman personel almaktadır. İlçe belediyesinin resmi sitesini takip ederek ilanlardan faydalanabilirsiniz.

Amasya sosyal hizmetler personel alımı ilanlarına da göz atabilirsiniz. Bu şehirde iş arıyorsanız sadece belediye ilanlarına değil diğer ilanlara da göz atmanızda fayda olabilir. Devlete ait yerlerde yine memur olarak veya personel olarak çalışma imkanı bulabilirsiniz. İş araştırma alanlarınızı genişletmekte fayda olabilir. Yine belediye işçi alımı olduğunda başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Belediyenin resmi sitesini veya Devlet Personel Başkanlığının resmi sitesini takip ederek belediye iş ilanlarından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir