29 Kasım 2021

Ayvalık Belediyesi İş Başvurusu

Ayvalık Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Ayvalık Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, işçi maaşları , açık iş pozisyonları, memur maaşları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Ayvalık Belediyesinden verilen ilanlara göre Ayvalık Belediyesi işçi alımı yapacak. Ayvalık Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular, başvuru şartları  ve iletişim , telefon numarasına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ayvalık Belediyesi personel alımı için yıl içerisinde farklı aralıklarla duyurular yapıyor. Belediye tarafından yapılan açıklamaların izlenmesi halinde, park ve bahçeler ile çöp toplama ekipleri de dahil olmak üzere tüm alanlar için yapılan alanlara başvurulabilir. Türkiye’de 2020 yılında yapılan sayıma göre Ayvalık ilçesindeki belediyeye bağlı kişi sayısı 45 bin 850 olarak belirlenmiştir.

Ayvalık Belediyesi işçi alımı yapılması için özellikle site üzerinden ekipler halinde genellikle 1 yıllık sözleşmeler yapılacağı açıklanıyor. Yapılan duyurular ise ekiplerin 10 ila 50 kişilik ekipler halinde farklı alanlarda çalışacak şekilde alınacağını gösteriyor. Yıl içerisinde düzenli olarak, sözleşme süreleri de değişebilecek şekilde duyurular için başvurular yapılabiliyor.

Ayvalık İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Ayvalık Belediyesi tarafından belirlenen hizmet politikalarına uygun şekilde, halkın ihtiyaç duyduğu tüm kamu alanları için işçi alımı yapılabiliyor. Ayvalık Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020  yılı duyurularının ardından başvurularınızı dört farklı adres üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Ayvalık Belediyesi tarafından belirlenen belediye telefon numarası  olarak resmi sitede de yer alıyor.

Ayvalık Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Ayvalık Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Ayvalık Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Ayvalık Belediyesi Memur Alımı

Ayvalık Belediyesi memur alımı 2020 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Ayvalık Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Ayvalık 2019 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Ayvalık Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Ayvalık Belediyesi İş Başvurusu

Ayvalık Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Ayvalık Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Mühendis
 • Kazancı
 • Tekniker
 • Gardiya

One thought on “Ayvalık Belediyesi İş Başvurusu

 1. Çay kahvelersek yemeyi işarıyorum burda oturuyorumayvallk dah önce bakışlarınayım istanbulda mavimüşvirliyinde otuz kişiye yemek yapıyordumbugibi deneyimim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir