29 Kasım 2021

Balçova Belediyesi İş Başvurusu

Balçova Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Balçova Belediyesi insan kaynakları iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları.

Balçova Belediyesi İş İlanları 2020

Balçova ilçesinin nüfusu günümüz itibariyle 80 bini aşmış durumdadır. İlçenin Ata Caddesi ve Mithatpaşa Caddeleri ticari açıdan büyük öneme sahiptirler. Ata Caddesi üzerinde birçok dükkân, mağazalar ve bankalar yer almaktadır. Mithatpaşa Caddesi üzerinde ise birçok Alışveriş merkezi yer almaktadır. Kipa AVM, Agora AVM, Palmiye AVM, Özdilek AVM, Ege Park Balçova, Asmaçatı AVM, Balpa AVM, Selway Novada Outlet AVM gibi alışveriş merkezlerinin açılması ile ilçe önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Balçova Belediyesi çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

İzmir’in yenilikçi, kalkınmış ve adeta bir yaşam merkezi haline gelmiş olan bölgesi Balçova, son yıllarda almış olduğu büyük çaplı yatırımlar ve Balçova belediyesi destekleriyle ciddi bir büyüme göstermiştir.

Özellikle bu konu ile ilgili olarak belediyenin çabaları son derece fazlayken, Balçova belediyesi tüm bu çabalarını ve projelerini gerçekleştirebilmek anlamında her kategoride iş ilanları vermiştir. Balçova belediyesi işçi alımı, vasıflı veya vasıfsız personel alımı, bunlara benzer birçok eleman alımı gerçekleşmiştir.

Önümüzdeki dönemlerde bu alımların gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel iken, bu alımlardan faydalanabilmek adına adayların sürekli olarak iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

balçova belediyesi iş başvurusu

İzmir Balçova Belediyesi İş İlanları

Balçova belediyesi iş ilanları, gerek proje bazlı gerek mevsimlik gerekse temelli olarak iş arayan kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Yol yapım-onarım çalışmaları, park ve bahçe düzenlemeleri, yeni projeler vb. birçok belediye faaliyeti, bu iş ilanlarının doğmasındaki en temel sebeptir.

Balçova belediyesi iş başvurusu yapan kişilerin, iş ilanlarını iyi bir şekilde değerlendirmeleri sonucunda, belediye bünyesinde gerek kısa gerekse uzun dönemli bir iş sahibi olabilmeleri de söz konusudur.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

İzmir Balçova Belediyesi Memur Alımı

Balçova belediyesi memur alımı, sürekli olarak gerçekleşmese de, yılın belirli dönemlerinde veya belediyenin ihtiyaç duyması durumunda gerçekleşebilen alımlardır. Belediye bünyesinde memur alımlarıyla kendine yer edinmek isteyen kişilerin, Balçova belediyesi iş başvuru formu üzerinde avantajlı olmaları büyük önem taşımaktadır.

Başvuru formu üzerinde yer alan iş hayatına dair nitelikler, adayların alımlarda öncelik taşımalarına neden olmaktadır.

4 Kurumda 15 Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları kategorisinden yayımlanan ve kura ile personel alımı yapacağını beyan eden kurumların isim bilgilerine göre; Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Malatya Turgut Özal Üniversitesi, Tahir Belediye Başkanlığı  ve son olarak da Balçova Belediyesi tarafından personel alımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir