27 Ekim 2021

Buca Belediyesi İş Başvurusu

Buca Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Buca Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Buca Belediyesi İşçi Alımı

Buca Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri diğer birçok belediye gibi sözleşmeli işçi olarak kadrosuna almaktadır. Belediye, bünyesinde gerek memur gerekse işçi olarak çalışan bütün personellere aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde yapmaktadır.

Mesai saati dışında çalışan personellerinin ücretleri eşit ve hızlı bir şekilde ödeyen kurum, ayrıca çalışanlarına ve onların ailelerine sağlık, eğitim hizmetleri gibi birçok sosyal haklar da sağlamaktadır.

Buca, İzmir ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Nüfus açısından İzmir ilinin en kalabalık ilçesi durumundadır. Buca ilçesinin nüfusu 480 bini aşmış durumdadır. İlçede Evka 1, İzkent, Ege-Koop, Buca Koop konutlarının bulunması ve birçok fakültenin kurulması ilçenin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlamıştır. Buca Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Buca Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Buca Belediyesi İş İlanları 2020

Buca son yıllarda en hızlı gelişme gösteren ilçelerimizden bir tanesi olmuştur. İlçe aynı zamanda İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. İlçenin 47 mahallesi bulunmaktadır. Buca Belediyesi çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Buca Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Buca Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Buca Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Buca Belediyesi Memur Alımı

Buca Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Buca Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Buca 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Buca Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Buca Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Buca Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

9 thoughts on “Buca Belediyesi İş Başvurusu

 1. Merhaba buca belediyesi bünyesinde iş arıyorum temizlik işlerinde ve park bahçe işlerinde dönüş yaparsanız sevinirim tşk.

 2. E -A2 sınıfı ehliyetim var aslen garson olarak çalışıyordum pandemi yüzünden işsiz kaldım şöförlük veya gerekli bir alanda değerlendirmenizi rica ederim

 3. Bucada oturuyorum kendim aşcıyım şuan işsizim is istiyorum dönuş yaparsanız sevinirim

 4. Buca da ikâmet ediyorum. Buca Belediyesi bünyesinde iş arıyorum. Park Bahçe ve Şoför olarak görev alabilirim. Lütfen acil işe ihtiyacım var. Saygılarımla

 5. Buca da ikâmet ediyorum. Buca Belediyesi bünyesinde iş arıyorum. Park Bahçe ve Şoför olarak görev alabilirim. Lütfen acil işe ihtiyacım var. Saygılarımla Efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir