Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu nereye yapılır, başvuru şartları, iş ilanları , eleman alımı, personel alımı, başvuru formu , işçi alımı gibi bir çok alanda alım yapacak olan şehir hastanesi alım ilanını duyurmasının ardından çok fazla talep görmüştür. Peki hastane yönetimi tarafından duyurulan alım şartları nelerdir? Hangi açık pozisyonlara eleman alımı yapılacaktır? Maaşlar nekadar ? gibi aklınıza takılan tüm sorulara makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Ülkemiz her alanda gösteren teknolojik ve yenilik çalışmalarının bir neticesi olan şehir hastaneleri sağlık alanında yapılan en önemli yatırımlardan biri olmuştur. Ülke nüfusunun hızlı şekilde artmasının bir neticesi olan şehir hastaneleri gün geçtikçe tüm Türkiye genelinde artış göstermektedir. Bu artış nedeni ile bir çok alanda personel alımına gidilmektedir. Nitelikli ve kalifiye sağlık personellerinden oluşturulmayı hedefleyen hastane yönetimi yapılacak olan başvuruları ince eleyip sık dokumaktadır.

Türkiye’nin en büyük şehir hastanelerinden bir tanesi olan Bursa Şehir Hasanesi yapımı bitmiş ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? Hastane büyüklük anlamında Avrupa’daki 5. Büyük hastane olma özelliği taşıyor. Sağlık turizmi açısından sadece Bursa şehrimizdeki vatandaşlarımıza değil, yurt içi veya yurt dışı olsun çok sayıda kişiye hizmet vermesi planlanıyor. Bunun yanında hastanenin bir diğer önemi ise çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması.

Hastane inşaatı sırasında 5 bine yakın kişi çalışırken, Bursa Şehir Hastanesi bünyesine her geçen gün çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Hastane bünyesinde oluşacak personel açıkları için ise İŞKUR tarafınca ilan çıkılıyor. Vatandaşlar başvurularını il veya ilçelerinde bulunan İŞKUR müdürlüklerinden gerçekleştirebiliyorlar.

İşkur müdürlüklerinde ve online işkurun web sitesinde dolduracak olduğunuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu yapmanızın ardından kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlananlar da ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir.

Sağlık personeli olarak hemşire,doktor,işçi,temizlikçi, güvenlik görevlisi gibi bir çok branşta kendi bünyesinde barındırmak üzere Bursa Şehir Hastanesi personel alımlarına devam edecektir.