29 Kasım 2021

Çeşme Belediyesi İş Başvurusu

Çeşme Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Çeşme Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Çeşme, İzmir ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Tarihteki on iki İyon kolonisinden biridir. Tarihi ve kültürel açıdan ülkemizdeki en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Çeşme Belediyesi çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Çeşme Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Çeşme Belediyesi İş İlanları 2020

Çeşme ilçesinin nüfusu 40 bini aşmış durumdadır. Ancak bir turizm cenneti olan ve her sene milyonlarca turisti ağırlayan ilçenin, yaz aylarında nüfusu bir hayli yükselmektedir. Çeşme Belediyesi ilçenin gelişimini sürdürmesi adına tüm gücüyle çalışırken, çeşitli zamanlarda da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Çeşme Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Çeşme Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Çeşme Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Çeşme Belediyesi Memur Alımı

Çeşme Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Çeşme Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Çeşme 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Çeşme Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Çeşme Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Çeşme Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir