29 Kasım 2021

Evde Tesbih İşi Veren Firmalar

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?

Tespih binlerce yıldır kullanılan bir ibadet aracıdır. Namazdan sonra kimi dinsel sözleri yinelerken sayısının anlaşılabilmesi için ya da genellikle eli oyalamak için kullanılmaktadır. Evde tesbih dizme işi yaparak gelir elde etmeniz mümkündür. Üstelik bu iş oldukça basit bir iştir. Tespih dizme işi veren firmalar, tarafınıza genel olarak 200 – 300 adet tesbih çıkacak şekilde boncuk göndermektedirler. Sizler de bu boncukları ipe dizerek tespih haline getirirsiniz. Arada kırılmış olan, zarar görmüş olan boncuklar çıkacaktır. Bunları da ayırmanız gerekmektedir.  

Evde tesbih dizme işi ne kadar kazandırır?

Evde tespih dizerek elde edeceğiniz gelir tamamen sizinle alakalı bir durumdur.  Şayet bu konuda iş veren bir firma ile anlaşırsanız, tarafınıza belirli bir adet için fiyat verecektir. Bu da genel olarak 1000 tesbih dizme işi için 400-500 TL arasıdır. Tabi bu rakam firmalara göre farklılık gösterebilir. Vermiş olduğumuz miktar, sektördeki ortalama miktardır. Bunun dışında firmalara bağlı kalmadan ürünleri kendiniz satın aldıktan sonra tespihler üretebilirsiniz. Bunları da tespih satışı yapan yerlere daha iyi fiyatlara satabilirsiniz.  Bu sayede de daha yüksek gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde tespih işi veren firmalar nasıl bulunur?

Evde tesbih işi yapmak istiyorum diyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kişiler evde tesbih işi yapmak için evde tesbih işi veren firmalar ve bunlara ait telefon numarası merak etmektedir. Aslına bakarsanız bu işi yapan firmalar genel olarak isadresi.net gibi aracı web siteleri üzerinden kişilerle iletişime geçmektedirler. Bu sebepten dolayı şayet bu işi yapmak istiyorsanız işi yapmak istediğiniz ili ve ilçeyi yorum bölümümüze yazarak firmaların tarafınıza ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak telefon numarası yazmak yerine mail adresi vermelisiniz. Mail üzerinden iletişim kurmak daha güvenli olacaktır. Unutmayın telefon numaranızı sizi dolandırmak isteyen kişiler de arayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir