23 Mayıs 2022

Foça Belediyesi İş Başvurusu

Foça Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Foça Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Foça, İzmir ilimizin kuzeyinde bulunan bir sahil ilçesidir. Kent Antik Çağda bir İyon yerleşimi olarak ortaya çıktığında denizde yaşayan foklardan dolayı Phokaia adını almış, günümüze Foça olarak gelmiştir. Foça tarihi ve kültürel açıdan en önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Foça Belediyesi ihtiyaçları sebebi ile bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Foça Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Foça Belediyesi İş İlanları 2020

Foça, turizm açısından önemli ilçelerimizden bir tanesidir. İlçenin nüfusu 30 bin dolaylarında olsa da, yaz aylarında nüfusu yüz binleri geçmektedir. Foça Belediyesi ise turizmi geliştirmek adına çalışmalarına devam ederken, çeşitli zamanlarda da bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

İzmir Foça Belediyesi kasiyer kadrosunda istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. KPSS şartsız yapılacak olan alımda müracaat yöntemi kullanılacak. İlanda verilen başvuru şartlarını sağlayan vatandaşlar 29 Haziran 2020 ile 1 Temmuz 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Foça Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Foça Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Foça Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Foça Belediyesi Memur Alımı

Foça Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Foça Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Foça 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Foça Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Foça Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Foça Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir