29 Kasım 2021

Gaziemir Belediyesi İş Başvurusu

Gaziemir Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Gaziemir Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Gaziemir Belediyesi işçi alımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden bağımsız olarak yapılmaktadır. Belediye işçileri, zabıta, şoför gibi farklı pozisyonlar için verilen iş ilanları, İŞKUR aracılığı ile sağlanıyor.

İZSU işçi alımları ve İzmir tüm belediye işçi alımları için İŞKUR platformundan başvuru yapılabilir.

Kamu personel alımı Gaziemir Belediyesi başvuruları için, İŞKUR online başvuruları gereklidir. Aranan niteliklere uyan kişiler, başvuru formunu doldurarak müraacat edebilirler. 2019 iş ilanları başvurusu ve 2020 personel alımı ilanları hem belediyenin resmi web sitesinden hem de İşkur ilanlarından öğrenilebilir.

Belediye İşçi Alımı


 İstihdam edilecek personel sayılarına göre başvurular, aranan niteliklere uygunluk dahilinde İŞKUR’dan yapılabilir.

Belediye işçi alımlarında; zabıta görevlisi, temizlik işleri, şoför, güvenlik personelleri, park ve bahçe işçileri, itfaiye eri, arşivci gibi pozisyonlar sunulmaktadır. Ayrıca işçi ve memur alımları da yapılmaktadır. Belediye memur alımı 2019-2020 iş ilanları Gaziemir Belediyesi duyurular bölümünde sunulmaktadır.

Gaziemir Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Gaziemir Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Gaziemir Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Gaziemir Belediyesi Memur Alımı

Gaziemir Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Gaziemir Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Gaziemir 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Gaziemir Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Gaziemir Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Gaziemir Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir