23 Ekim 2021

Güzelbahçe Belediyesi İş Başvurusu

Güzelbahçe Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Güzelbahçe Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Güzelbahçe, İzmir ilimizin Yarımada denilen bölgesinde yer almakta olan ilçemizdir. Türkiye’deki dört askeri liseden olan Maltepe Askerî Lisesi ve lojmanları da Güzelbahçe’de bulunmaktadır. Güzelbahçe ilçesine bağlı 3 köy (Çamlı, Payamlı, Küçükkaya) bulunmaktadır. Güzelbahçe Belediyesi ise çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile bünyesine personel alımı, işçi alımı, memur alımı ve eleman alımı yapmaktadır. Güzelbahçe Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Güzelbahçe Belediyesi İş İlanları 2020

Güzelbahçe, İzmir ilimizde en güzel ve temiz yerlerden bir tanesidir. Yaşam kalitesi ilçede oldukça yüksektir. Belediye bu refah ve huzur ortamını korumak adına tüm gücüyle çalışırken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İzmir Güzelbahçe Belediyesi Bünyesine Katılacak Olan 50 İşçi Alımı için Başvuru Şartları ve Tarihleri… İzmir Güzelbahçe Belediyesi bünyesine 50 işçi istihdam edeceğini duyurdu. Güvenlik görevlisi, vasıfsız işçi (temizlik ve park bahçe) alımları için başvurular 02 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak olup, 07 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir. İşte; güvenlik görevlisi, temizlik park ve bahçe meslek gruplarından yapılacak olan alımlar için detaylar…

Güzelbahçe İş İlanları

Güzelbahçe iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Güzelbahçe iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Güzelbahçe iş ilanları

 • Sınıf Öğretmeni
 • Stajyer Öğrenci
 • Barista – İzmir
 • Starbucks / Engelli Barista İzmir
 • Dönemsel Barista (Servis Elemanı) – İzmir

Güzelbahçe Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Güzelbahçe Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Güzelbahçe Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Güzelbahçe Belediyesi Memur Alımı

Güzelbahçe Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Güzelbahçe Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Güzelbahçe 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Güzelbahçe Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Güzelbahçe Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Güzelbahçe Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir