29 Kasım 2021

Karabağlar Belediyesi İş Başvurusu

Karabağlar Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Karabağlar Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Karabağlar ilçesi 6 Mart 2008 yılında konak ilçesinden ayrılana 55 mahalle ve 2 köyün birleştirilmesiyle kurulmuş ve belediyecilik hizmetlerine de bu tarih itibariyle başlanmıştır.

Vatandaş odaklı hizmetleri ile dikkat çeken Karabağlar Belediyesi, modern ve teknolojinin en üst düzeyde kullanıldığı yeni Karabağlar’ı inşa etmek ve hayatın başlangıcından bitimine kadar tüm sosyal hizmetleri kapsayan insan odaklı ve çevreye duyarlı projeler sunmak hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda yatırımlarına hız kesmeden devam eden kurum, kadrosunda ihtiyaç duyduğu birimlerde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Kimler Başvuru Yapabilir?

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,

– Müracat tarihi itibariyle 20 yaşından gün almış ve 45 yaşını bitirmemiş olmak,

– Askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

– Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve sağlığı ile engeli bulunmamak,

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

– En az ilköğretim, en çok ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak,

– Karabağlar ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak,

Karabağlar Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Karabağlar Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Karabağlar Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Karabağlar Belediyesi Memur Alımı

Karabağlar Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Karabağlar Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Karabağlar 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Karabağlar Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Karabağlar Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Karabağlar Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri
Karabağlar Belediyesi İş Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir