23 Mayıs 2022

Karaburun Belediyesi İş Başvurusu

Karaburun Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Karaburun Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

İŞKUR kurum dışı kamu personeli alım ilanı ile İzmir Karaburun Belediyesi bünyesine geçici olarak iş kanunu hükümlerine çalışacak kamu personelleri alınacak.

Alınacak personel inşaat ustası olarak çalışacak başvurular 01 Haziran 2020 ile 02 Haziran 2020 tarihleri arasında Merkez Mah.Başkomutan Atatürk Cad. No:4 Karaburun İzmir adresine yapılacak.

Belediye İşçi ilanı, Belediye başvuru şartları aşağıda ilan görüntüsündedir.

Karaburun Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Karaburun Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Karaburun Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Karaburun Belediyesi Memur Alımı

Karaburun Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Karaburun Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Karaburun 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Karaburun Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Karaburun Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Karaburun Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri
Karaburun Belediyesi İş Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir