29 Kasım 2021

Kınık Belediyesi İş Başvurusu

Kınık Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Kınık Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Kınık, İzmir ilimize 120 kilometre uzaklıkta yer almakta olan bir ilçemizdir. 436 kilometre kare yüzölçümüne sahip ilçe Madra ve Yunt dağları arasında yer almaktadır. İlçenin Poyracık ve Yayakent olmak üzere 2 beldesi ve 29 köyü bulunmaktadır. Nüfusu 30 bini aşan ilçe bu anlamda İzmir ilimizdeki en küçük ilçelerimizden bir tanesidir. Kınık Belediyesi ilçenin gelişimi açısından çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kınık Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kınık Belediyesi İş İlanları 2020

Kınık ilçesinde salça fabrikaları, çırçır fabrikaları, tekstil fabrikaları ve zeytinyağı işletmeleri bulunmaktadır. İlçede bulunan öz türe kireççilik ülkenin en modern tesislerinden birisidir. Bunun yanında Kınık ilçesinde organize sanayi bölgesi planlanmaktadır. Kınık Belediyesi ilçenin ekonomik yönden kalkınması adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, ihtiyaç duyduğu zamanlarda da bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kınık Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Kınık Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Kınık Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Kınık Belediyesi Memur Alımı

Kınık Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Kınık Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Kınık 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Kınık Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Kınık Belediyesi İş Başvurusu


Kınık Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Kınık Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir