Konak Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Konak Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, işçi maaşları , açık iş pozisyonları, memur maaşları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

İzmir Konak Belediyesi tarafından kurulmuş olan İBB grandplaza bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Konak Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) kasiyer, bir (1) kasap, iki (2) temizlik personeli olmak üzere toplamda beş (5) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Konak Belediyesi işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar adaylar başvurularını 19/08/2020 – 21/08/2020 tarihleri arasında cv@grandplaza.com.tr adresine yapmaları istenmiştir. Konak Belediyesi işçi alımı başvuru şartları, ilan metni ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji insan kaynakları bakım onarım enerji güvenlik hizmetleri ilaçlama ve turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İŞKUR üzerinden yeni bir ilan yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu Kurum Dışı İşçi Alımı’’ kategorisinde yayınladığı ilana göre, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 124 personel alımı yapacaktır. Personel alımı başvuruları aşağıda belirtilen web adresi üzerinden online olarak yapılmaktadır.

KADRO DAĞILIMI

Çağrı operatörü, çocuk gelişimcisi, dalgıç, el sanatları eğitmeni, elektrik elektronik teknisyeni, elektrik teknisyeni, Elektronik ve otomasyon teknikeri, Büro personeli, bilgisayar teknisyeni, bahçe bakım elemanı, iş makinesi operatörü, Veteriner Sağlık teknikeri, vasıfsız işçi, tır şoförü alımı, temizlik personeli, tarım teknikeri, şoför, spor eğitmeni, sosyolog, sosyal hizmet uzmanı, sekreter, antrenör, Mütercim tercüman, inşaat ustası, inşaat teknikeri, hemşire, hayvan bakıcısı, grafiker teknikeri, fizyoterapist, evrak dağıtım personeli ve harita teknikeri teknikeri olmak üzere 31 branştan toplamda 124 personel alımı yapılmakta olup, bu branşlarla ilgili istenilen eğitim şartları aşağıda belirtilmiştir.

Konak Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Konak Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Konak Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Konak Belediyesi Memur Alımı

Konak Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Konak Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Konak 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Konak Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Konak Belediyesi İş Başvurusu


Konak Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Konak Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Mühendis
 • Kazancı
 • Tekniker
 • Gardiyan