LC Waikiki; iş başvurusu, personel alımı, işçi alım şartları nelerdir ? Lc Waikiki iş ilanları , depo personeli alımı , mağaza müdürü, kasiyer gibi açık kadrolara personel alımı yapacağını duyurdu . Peki Türkiye’nin en büyük kıyafet mağazası zinciri olan firmaya başvuru şartları nelerdir? Bu yazımızda sizlere detaylı olarak başvuru nasıl yapılır tek tek anlatacağız.

Ülkemizde en geniş kıyafet mağazası zincirine sahip olan LCW şirketi 2020 ve 2021 yıllarında yapacak olduğu ve kendi bünyesinde istihdam etmek üzere siz adayların başvurularını beklemektedir. Türkiye genelinde 700 den fazla mağazası ile siz müşterilere en uygun şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve ürün anlayışı benimseyen firma yetkilileri siz gençleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Genç ve dinamik kadro ile daha iyi yarınlara hep birlikte ilerleyeceğiz.

LC WAİKİKİ (LCW) GÜNCEL İŞ İLANLARI NELERDİR ?

Ülke genelinde bir çok mağazası bulunan şirket özellikle en çok mağazaya sahip olduğu bölge batı bölgesidir. Birçok ilçede personel alımı yapacağını işkur duyuran firmaya peki nasıl başvurulur ? LCW Hangi Kadrolar da Personel Alımı Yapacağını Duyurdu? 2020 ve 2021 yılları arasında muhtemel alımın olacağı açık kadrolar ; mağaza yöneticisi, müdür, depo elemanı, muhasebe elemanı, kasiyer, mağaza satış danışmanı, takım lideri, proje uzmanı, mekanik teknisyeni, güvenlik görevlisi, ofis asistanı, planlama uzmanı gibi çok sayıda yarı zamanlı ve tam zamanlı kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.

Yukarıda yer alan kadrolara başvuru yapabilmek için takım çalışmasına uygun , Lise, Önlisans veya 4 yıllık Üniversite mezunu olmak gerekmektedir. Başvurularda bulunacak bay ve bayan personellerin internet üzerinden özgeçmiş (cv) lerini eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. LC Waikiki (lcw) iş koşullar olarak oldukça uygun şartlar sağlamaktadır. Giriş şartlarında Tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak çalışmak istedikleri şekilde belirtmelidirler. Başvuru yani Giriş evraklarında eksik olmayan adaylar değerlendirmeye alınacaktırlar.

LC Waikiki Başvuru Nasıl Yapılır ? Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ?

LC Waikiki İş Başvurusu İçin Tıklayınız… Başvuru linkine tıkladıktan sonra karşınıza firmanın kurumsal sitesi açılacaktır. Aşağıda görsel olarak verdiğimiz adımları tek tek uygulayınız.

Hangi İllerde Personel Alımı Yapılacak ?

Tüm Türkiye genelinde alım yapılacak ancak ağırlıklı olarak lc waikiki (lcw) iş başvurusu ; İzmir, İstanbul, Diyarbakır, Menemen, Antalya, Konya, Eskişehir, Mersin, Bursa, Bolu, Ankara, Adana gibi illerde alım yağılacak anca bir çok ilçede de aynı şekilde alım olacaktır. Peki personel alımı olacağının bildirildi iş ilanı ; Esenyurt, Çankaya, Keçiören, Şahinbey, Osmangazi, Şehitkamil, Seyhan, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Yenimahalle, Mamak, Selçuklu, Bahçelievler, Etimesgut, Kepez, Soma, Söke gibi nüfusun yoğun olduğu yerlerdede mağazalarına personel alımı yapılacağını iş ilanı üzerinden duyurmuştur.

LC waikiki personel ve işçi maaşları nekadar ?

Alım ilanının yayınlanmasının ardından merak edilen konu personel maaşları nekadar olacağı oldu. Peki şirkette çalışan bir kasiyerin maaşı veya bir müdürün maaşı nekadar? Bu sorulara net bir şekilde yanıt vermeyen firma yetkilileri personelin tecrübesine göre bu rakamların değişebileceğini duyurmuştur. Part time ve öğrencilerinde başvuru formu örneğini doldurdukları gözlenmektedir.