27 Ekim 2021

Ödemiş Belediyesi İş Başvurusu

Ödemiş Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Ödemiş Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, işçi maaşları , açık iş pozisyonları, memur maaşları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Ödemiş, İzmir ilimize bağlı olan ilçelerden bir tanesidir. İzmir ilimizdeki en geniş yüzölçümüne sahip ilçelerden bir tanesidir. İlçede tarımsal üretim miktarı bir hayli fazladır. Ödemiş Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ödemiş Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ödemiş Belediyesi İş İlanları 2020

Ödemiş ilçesinde tarım ve tarıma bağlı sanayi bir hayli gelişmiştir. İlçenin nüfusu 130 bini aşmış durumdadır. Ödemiş Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyeleri arasında gösterilmektedir. Belediye ilçenin gelişimi adına çalışmalarına devam ederken, bir yandan da bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il-ilçe belediyelerinin işçi-personel ve memur alım ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. İŞKUR bugün, İzmir Ödemiş Belediyesinin yeni bir işçi alım ilanını yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre, Ödemiş Belediyesi, kendi bünyesinde 4 ay geçici olarak istihdam etmek üzere toplam 65 işçi alımı yapacağını duyurdu.

Ödemiş Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Ödemiş Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Ödemiş Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Ödemiş Belediyesi Memur Alımı

Ödemiş Belediyesi memur alımı 2020 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Ödemiş Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Ödemiş 2019 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Ödemiş Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Ödemiş Belediyesi İş Başvurusu


Ödemiş Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Ödemiş Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Mühendis
 • Kazancı
 • Tekniker
 • Gardiyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir