23 Mayıs 2022

Seferihisar Belediyesi İş Başvurusu

Seferihisar Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Seferihisar Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, işçi maaşları , açık iş pozisyonları, memur maaşları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Seferihisar, İzmir ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Seferihisar, Cumhuriyet öncesinde 1884 yılında ilçe olmuştur. Günümüzde İzmir’in 30 ilçesinden birisidir. Seferihisar’ın Beyler, Çamtepe, Düzce, Gödence, Gölcük, İhsaniye, Kavakdere, Orhanlı ve Turgut olmak üzere toplam 9 köyü ve Doğanbey ile Ürkmez beldeleri bulunmaktadır. Çamtepe Güzelbahçe ilçesinden 2001 yılında Seferihisar’a bağlanmıştır. Seferihisar Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Seferihisar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Seferihisar Belediyesi İş İlanları 2020

Seferihisar ilçesinin nüfusu 40 bini aşmış durumdadır. Ancak yaz aylarında nüfusu çok sayıda ilimizi geride bırakmaktadır. Seferihisar Belediyesi ilçenin tarihi dokusunu korumak ve aynı zamanda geliştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Seferihisar Belediyesi çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İlgili büro memuru alımı için İzmir Seferihisar Belediyesi İzmir, Seferihisar Jeotermal A.Ş. tarafından açılan ilanda adayların sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup bu şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını aşmış olmak, herhangi bir suçtan sabıkası olmamak, görevini yapmaya engel durumu olmamak, akıl sağlığı yerinde olmak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak, en az lise mezunu olmak, devlet suçlarından hüküm giymemiş olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Seferihisar Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Seferihisar Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Seferihisar Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Seferihisar Belediyesi Memur Alımı

Seferihisar Belediyesi memur alımı 2020 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Seferihisar Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Seferihisar 2019 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Seferihisar Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Seferihisar Belediyesi İş Başvurusu


Seferihisar Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Seferihisar Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Mühendis
 • Kazancı
 • Tekniker
 • Gardiyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir