23 Ekim 2021

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu

Tank Palet Fabrikası 1973 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına aralıksız devam etmekte olan fabrika, milli motor, fırtına obüsü gibi çok sayıda çeşitli silahlar üretmektedir. Fabrika özelleştirilmesinin ardından da çalışmalarına tüm gücüyle devam edecektir. Bu kapsamda bünyesine yeni çalışanları da dahil etmeyi planlamaktadır. Tank Palet Fabrikası bu kapsamda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ilanları yayınlayacaktır.

Sakarya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tank Palet Fabrikası tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tornacı, lastik teknikeri, dökümcü, oto boyacısı, kaynakçı, elektronik teknisyeni, elektrik teknisyeni, bilgisayar işletmeni, makine teknolojisi teknisyeni, vasıfsız fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonların olması bekleniyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tank Palet Fabrikası işe alacak olduğu personeller için İŞKUR üzerinden yani www.iskur.gov.tr adresi üzerinden ilan yayınlamaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında ise isadresi.net adresimiz üzerinde gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağız. Harici online olarak iş başvurusu yapabileceğiniz iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Tank Palet Fabrikası insan kaynakları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sakarya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tank Palet Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, oto boyacısı, hidrolik pnömatik teknisyeni, kaynakçı, engelli personel, eski hükümlü işçi, dökümcü, vasıfsız fabrika işçisi, lastik teknikeri, tornacı, motor teknisyeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

1. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı yani Tank Palet Fabrikası bünyesinde yapılacak olan personel alımlarının hepsi İŞKUR web adresi üzerinden ve www.devlette.com adresimiz üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara başvuru yapabilmek adına Sakarya ilimizde İŞKUR bünyesine kayıt olabilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında duyuru yapılmaktadır. Harici olarak online başvuru yapabileceğiniz başka bir mecra ve iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu yazımızda Tank Palet Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir