Taşlıçay Belediyesi İş Başvurusu

Taşlıçay Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Taşlıçay Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, işçi maaşları , açık iş pozisyonları, memur maaşları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Taşlıçay Belediyesinden verilen ilanlara göre Taşlıçay Belediyesi işçi alımı yapacak. Taşlıçay Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Taşlıçay Belediyesi personel alımı için yıl içerisinde farklı aralıklarla duyurular yapıyor. Belediye tarafından yapılan açıklamaların izlenmesi halinde, park ve bahçeler ile çöp toplama ekipleri de dahil olmak üzere tüm alanlar için yapılan alanlara başvurulabilir. Türkiye’de 2020 yılında yapılan sayıma göre Taşlıçay ilçesindeki belediyeye bağlı kişi sayısı 34 bin 930 olarak belirlenmiştir.

Taşlıçay Belediyesi işçi alımı yapılması için özellikle site üzerinden ekipler halinde genellikle 1 yıllık sözleşmeler yapılacağı açıklanıyor. Yapılan duyurular ise ekiplerin 10 ila 50 kişilik ekipler halinde farklı alanlarda çalışacak şekilde alınacağını gösteriyor. Yıl içerisinde düzenli olarak, sözleşme süreleri de değişebilecek şekilde duyurular için başvurular yapılabiliyor.

Taşlıçay İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Taşlıçay Belediyesi tarafından belirlenen hizmet politikalarına uygun şekilde, halkın ihtiyaç duyduğu tüm kamu alanları için işçi alımı yapılabiliyor. Taşlıçay Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020  yılı duyurularının ardından başvurularınızı dört farklı adres üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Taşlıçay Belediyesi tarafından belirlenen belediye telefon numarası  olarak resmi sitede de yer alıyor.

Taşlıçay Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Taşlıçay Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Taşlıçay Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Taşlıçay Belediyesi Memur Alımı

Taşlıçay Belediyesi memur alımı 2020 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Taşlıçay Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Taşlıçay 2019 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Taşlıçay Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.

Taşlıçay Belediyesi İş Başvurusu

Taşlıçay Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Taşlıçay Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Mühendis
 • Kazancı
 • Tekniker
 • Gardiyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir