Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu

Afyonkarahisar Belediyesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Afyonkarahisar Belediyesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Afyonkarahisar Belediyesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Açılacak Olan Pozisyonların Bazıları: Çöp Kamyonu Sürücüsü, Parkomat Görevlisi, Bağlama Sanatçısı, Şoför-Yük Taşıma, Büro Memuru (Genel), Beden İşçisi, Temizlik Görevlisi, Çöpçü, Eksavatör (Kazıma ve Yükleme) Operatörü, Makine Bakımcı, Afet Müdahale Elemanı, Kepçe Operatörü, Sekreter, Çamaşırcı (Genel)(Çamaşırhane Görevlisi), Çağrı Merkezi Yöneticisi, Kaynak Operatörü, Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi, Büro Yönetimi Elemanı, Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri), Genel Alan Sorumlusu, Atık Toplayıcısı, Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Alçı Dekorasyoncu (Kartonpiyer), Greyder Operatörü, Makine Bakımcı, Kamyon Şoförü, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Kasap, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Metal Teknolojisi Teknisyeni

Afyonkarahisar Belediyesi oldukça aktif çalışan bir belediye olduğu için sıklıkla personel ihtiyacı duymakta ve de alım yapmaktadır. Afyonkarahisar Belediyesinde teknisyen, temizlik görevlisi, bahçıvan, bekçi, elektrik teknisyeni gibi farklı pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Güncel ilanlar için hem Afyonkarahisar Belediye sayfasını hem de İŞKUR sitesini kontrol edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Şehrimizin Tarihine baktığımızda, Topraklarında bir çok devletin hüküm sürmüş olduğu, tarihi dokusuyla ülkemizin ender kentlerinden birisi olan Afyonkarahisar, Şehrimizdeki tarihi dokuyu korumak ve bunu yaparken de şehre modern bir kimlik kazandırmak amacıyla çalışmalarına tam gaz hız kesmeden yeni projeler ile devam etmektedir.

Afyonkarahisar Belediyesi bu çalışmaların başlatılan mega projelerin aksamadan devam edebilmesi ve kenti modern standartlar çerçevesinde yönetmek amacıyla çok sayıda memur işçi personel ve eleman ihtiyacına gerek duyduğunu belirtmiştir. Belediye bünyesinde İstihdamı Yapılacak olan memur işçi personel alımları için bütçe şimdiden hazırlanmış durumdadır. Ayrıca Afyonkarahisar Belediyesi sadece merkezde değil aynı zamanda taşra bölgesi için ve aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de önemli sayıda personeli istihdam ederek bölgedeki şsizlik sayısını düşürmeyi hedeflemiştir. Başmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ‎ Evciler‎ Hocalar İhsaniye‎ İscehisar Kızılören‎ Sandıklı‎ Sinanpaşa Sincanlı Sultandağı Şuhut Afyonkarahisar Şehrimizde son bir kaç senede işsizlik sayısı önemli ölçüde artış göstermişti. Bu sebep ile Afyonkarahisar Belediyesince yayımlanması öngörülen memur işçi personel alımı ilanları, Afyon ili ve çevresinde ikamet eden, iş arayan istihdam edilmeyi bekleyen binlerce vatandaşa umut ışığı oldu.

Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü,park bahçe personeli,  Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde belirlennen açık pozisyonlara memur işçi personel alımı gerçekleştirecek. Belediye bünyesinde  engelli personel alımı için de kaynak oluşturulmuş bütçe meclis tarafından onaylanmış  durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir