Aliağa, İzmir ilimize bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. İl topraklarının kuzeyinde, Çandarlı Körfezinin kıyısındadır. Ege denizi kıyılarında sayıları 30’u aşan Aiol kentleri arasında en büyük ve önemlilerini oluşturan 12 kentten 4’ü Aigai, Kyme, Myrna ve Gryneion ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Aliağa Belediyesi bu tarihi ve kültürel yapıyı korumak ve aynı zamanda ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Aliağa Belediyesi çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aliağa Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aliağa Belediyesi İşçi Alımı

Aliağa Belediyesi işçi alımı ile ilgili birçok imkan bulunduğu için bu konuda önem arz eden sizin meslek kararınızı, yetenekleriniz doğrultusunda vermiş olmanızdır.

Kurum işçi statüsünde daha çok ilan açtığı için seçeneğiniz bol miktarda mevcut. Park bahçe işlerinde ya da belediyenin içerisinde çalıştırılmak üzere yıl içerisinde pek çok alım gerçekleştirilmektedir.

Aliağa Belediyesi işçi alımı başvuruları için faaliyetler gösteren belediye, duyurularını online olarak sitesinden ya da İŞKUR gibi aracı kurumlar üzerinden yapmaktadır. Hangi pozisyonda ilan açıldığını ve başvurunun hangi kanalla yapılabileceğini web sitemizin güncel ilanlarından takip edebilirsiniz…

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların 18/08/2014 – 22/08/2014 tarihleri arasında, saat 17.00′ a kadar Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER:

1- Başvuru Dilekçesi

2- Öğrenim Durum Belgesi onaylı Fotokopisi

3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

4- Sağlık Raporu

5- Fotoğraf

6- Özgeçmiş (CV)

7- İkamet Belgesi

8- Adli Sicil Belgesi