Bim İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. Toptan Fiyatına Parakende satış sloganı ile yola çıkmış olan BİM bugün Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri haline gelmiş durumdadır.Türkiye genelinde yaklaşık olarak 7440 market zinciri bulunan ve binlerce çalışanı kendi bünyesinde istihdam eden bir işletmedir. Geniş ürün yelpazesive ürün çeşitliliği ile müşterilere uygun fiyata kaliteli ürün hizmeti sunmayı benimsemiş bir firmadır. İnternet üzerinden Bim iş başvurusu ilanlarını yayınlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu.

Peki İş Başvuru Şartları Nelerdir ?

BİM marketler zinciri açık olan kadrolarında çalıştırmak üzere en az ortaöğretim mezunu erkek ve bayan personel adaylarını aradığını ilan etti. Adaylarda aranan en önemli özellik ise dinamik ve esnek çalışma saatlarına elverişli , takım çalışmasına uygun adaylara öncelik verilecektir.

Bim İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ?

Bim İş başvuru formu için tıklayınız … Linke tıkladıktan sonra Karşınıa Gelen Ekranda Yer Alan alanları doldurduktan sonra özgeçmişinizi (cv) BİM insan kaynaklarına ulaştırmış olacaksınız. Bim iş güvenliği sertifikası.

Bim Çalışan Maaşları Nedir ?


Personel maaşları konusunda net bir açıklama yapmayan insan kaynakları, işe alım sürecinde kabul edilen adaylara bu konuda net bilgiler vereceğini bildirmektedir. Kasiyer , depo sorumlusu , mağaza müdürü , reyon sorumlusu gibi kadrolar bulunması nedeniyle maaşlar değişkenlik göstermektedir.

Bim Çalışma Saatleri ?

Türkiye genelinde BİM açılış ve kapanış yani çalışma saatleri bellidir. Bu saatler sabah : 09.00 akşam : 21.00 dır. Bu saatler arasında mağaza açık ve sizlere hizmet ediyor olacaktır.Tam zamanlı çalışma saatinin olması çalışacak personelin bu tempoya ayak uydurabilmesi önem arz etmektedir.

Bim Personel Alımı Yapılacak Olan İller ve İlçeler Nelerdir?

Diyarbakır Bim İş Başvurusu, İzmir Bim İş Başvurusu, İstanbul Bim İş Başvurusu, Bim Engelli iş Başvurusu, Ankara Bim İş Başvurusu, Eskişehir Bim iş Başvurusu, Bursa Bim İş Başvurusu Konya Bim İş Başvurusu, Çorlu ve Çerkezköy Bim İş Başvurusu, Adıyaman Bim İş Başvurusu, Bim Adana İş Başvurusu gibi bir çok il ve ilçede aynı şekilde alım yapacağını duyuran market zincirinde çalışmak istiyen kişilerin vakit kaybetmeden başvuruda bulunması gerekmektedir. Aynı şekilde Bim Çanakkale İş Başvurusu ve Bim Erzurum İş Başvurusu gibi doğu illerindede mağazalarına personel alımı yapılacaktır.

Bim İş Başvuru Sonuçları Nezaman Açıklanır ?

İşe alım sürecinde olduğu gibi başvuru formunu dolduran kişileri çok uzun olmamakla birlikte sonuçların kısa zamanda açıklanacağı yetkililer tarafından bildirilmektedir. Başvuruda bulunan adayların
ikamet ettikleri bölge ve eğitim durumları göz önünde bulundururlarak bir eleme aşamasından geçmektedir. Bu aşamada iş başvurusu sayısının çok olması da sonuçların açıklanma sürecini uzatabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir