20 Ocak 2022

Binted İş Başvurusu

Bursa Belediyesi bünyesinde bulunan Binted, faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Binted, çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor.

Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Binted tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; elektrik teknisyeni, metal teknisyeni, usta, şoför, operatör, düz işçi, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonların olması beklenmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Binted İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Binted Bursa ilimizde en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında gelmektedir. Ancak İnternet üzerinde iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Binted tarafından yapılacak olan alımlar, duyurular şeklinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlar yayınlandığında tüm detayları isadresi.net web sitemiz üzerinde detaylı olarak belirteceğiz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına öz geçmiş götürerek yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Binted bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir