Bornova Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Bornova Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

İzmir Bornova Belediyesi daimi 30 işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfasında İzmir Bornova Belediyesi tarafından KPSS’siz 30 personel alımı yapılacağı açıklandı. İzmir Bornova Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında adayların başvurularını nereye yapacakları da belirtildi. İzmir Bornova Belediyesi personel alım ilanı detayları haberimizde…

İzmir Bornova Belediyesi  tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfası üzerinden personel alım ilanı yayımlandı.

İZMİR BORNOVA BELEDİYESİ  PERSONEL ALACAK

İzmir Bornova Belediyesi A.Ş. tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında daimi işçi alımı yapılacağı aktarıldı.

Bornova Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Bornova Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Bornova Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Bornova Belediyesi Memur Alımı

Bornova Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Bornova Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Bornova 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Bornova Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Bornova Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Bornova Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri