29 Kasım 2021

Evde Örgü İşi 2020

Evde Örgü İşi Evde yapacak olanların öncelikli olarak belli başlı malzemelere ihtiyacı olacaktır. Özellikle ip ve şişlere ihtiyacı olan kişiler bunların hepsini mağazalardan temin edebilirler. Temin sonrasında hemen başlarlar ise kolay bir şekilde örgülerini bitirir ve satışlarına başlarlar.

KIŞ AYI EN YOĞUN AY

Kış ayının son derece yoğun geçmesi ve patlama yaparcasına satış yapılıyor olması sebebi ile daha yaz aylarından bu örgülere başlamak doğru olacaktır. Yaz aylarından itibaren başlayan kişiler tüm kış boyunca sadece satış yapar ve paralarını kazanırlar.

ÖRGÜ İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Evlerinde örgü yapan kişiler fiyatlarını kendileri belirler. Özellikle para kazanma konusunda kendisine güvenen kişiler örgülerini 5 – 100 TL arasında satabilirler. Günlük olarak net bir kazanç olmasa da aylık ortalama 300 – 800 TL arasında para kazanıldığı ifade edilmektedir. Bu miktarında birçok kişi için iyi bir rakam olduğunu belirtebiliriz. Aynı zamanda bu paralar içerisinde malzeme ücretlerinin paraları da çıkmış olacaktır.

Örgü Örerek Para Kazanmak Nasıl Olur?

Örgü örerek para kazanma işi evlere işveren firmalar ile bağlantıya geçerek yapılabilir. Bu firmalar ip ve modeli ayrıca bir süs var ise gerekli aksesuarı toplu olarak teslim eder. Her iş için belirli bir süre verir. Bu süre içerisinde ilgili örgü işinin bitirilerek teslim edilmesi gereklidir. Teslimde ise firma örgüyü kontrol eder. Ardından modele uygun ise teslim alır.

Örgü işinden ne kadar para kazanılacağı ise tamamen günde kaç saat bu işe vakit ayırdığınız ile alakalıdır. Ne kadar fazla iş yapılır ise o kadar çok para kazanılır. Fakat bilinmelidir ki bu iş için işveren firmanın da size sürekli iş verebilecek bir kapasitede olması gerektiğidir.

Örgü Örerek Para Kazanmanın Faydaları

Evde örgü örmek bir bayan için kolay bir iştir. Gündelik ev işlerini bitirdikten sonra rahatlıkla buna vakit ayırabilir. Evde örgü örmek ve dantel örmek gibi faaliyetlerle ev sahibi olan birçok kadın bulunmaktadır. Sadece günün belirli saatlerini bu işe ayırmak yeterlidir. Özellikle de el işi konusunda yetenekli bir bayan için harika bir kazanç kapısıdır. Düzgün ve işverenin istediği şekilde teslim edilen her iş bir sonraki işi de almanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir