29 Kasım 2021

İZBAN İş Başvurusu

İZBAN, İzmir ilimizde toplu taşımada en çok kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Açılmış olduğu günden bu yana oldukça yoğun bir şekilde rağbet görmüş ve şehir içi trafiği ciddi ölçüde azaltmayı başarmıştır. Ayrıca İZBAN, bazı noktalarda şehir içi metro ile bağlantılı haldedir. İZBAN faaliyetlerine aralıksız devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZBAN tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik personeli, sürücü, hizmetli, şoför, vatman, makinist, güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen, gişe memuru, eski hükümlü işçi, engelli işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZBAN bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız izban.com.tr adresi üzerinde yer almakta olan aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde iletebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeli akabinde de özgeçmiş yani CV’nizi sisteme yüklemelisiniz. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanır ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşursa kurumun insan kaynakları departmanı tarafından çağrılırsınız. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları, İZBAN ne zaman personel, eleman, memur, işçi alımı yapacak ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZBAN tarafından şimdiye dek yayınlamış olan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; vatman, makinist, şoför, güvenlik görevlisi, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, gişe memuru, temizlik işçisi, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzban bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu aşamayı da geçen bireyler İzban bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzmir ilimizde günlük 300 bini aşkın yolcu taşıyan İZBAN, yoğun iş temposu ve ekip çalışmasına yatkın, vardiyalı çalışma sistemine ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek adaylar için çalışma imkânı sunmaktadır. Şirket çalışan maaşları konusunda net bir açıklama yapmazken çalışanların pozisyon şartlarına göre asgari ücret ile 5.000 TL arasında maaş aldığı bilinmektedir.

İzban İş İlanları

Yolcularına hızlı, güvenilir, emniyetli, konforlu ve ekonomik kent içi toplu ulaşım hizmeti sunarak yolcu beklentilerini en üst düzeyde karşılama hedefinde olan İZBAN, bu prensipler doğrultusunda çalışabilecek makinist, temizlik görevlisi, hizmetli, gişe memuru, özel güvenlik görevlisi, mühendis gibi çok sayıda pozisyona personel alımı yapacak.

İzban İş Başvurusu Formu

İZBAN iş ilanı hakkında bilgi edinmek isteyenlerin öncelikle kurumun kendi internet sitesi www.izban.com.tr adresinde bulunan personel alım ilanını incelemeleri ve kurum çalışma şartlarına uygun olmaları halinde yayınlanan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yapılan iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesine çağrılacaktır.

Bir çok kişi veya kuruluşun hatta herkesin uzman olarak bilmiş oldukları dev marka İzban, farklı alanlarda farklı yerlere ulaşım sağlaması konusunda sürekli atraksiyon yaratmaya devam etmiş bulunmaktadır. O bakımdan dolayı da genetik yapıları içerisine nüfus eden ve de farklı beyanlar ile kişilere en kolay yollu ve bütçe bazında da rahatlık sunmuş olduğu tercih edilen taşıma gücüdür. Her geçen gün daha fazla seçim hakkı doğuran ve taşıma konusunda ulaşımı en ehli, yollar ile başaran dev marka uzun yıllardan buı yana hala hükmünü sürdürmeye devam etmiş bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir