23 Mayıs 2022

Kemalpaşa Belediyesi İş Başvurusu

Kemalpaşa Belediyesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? Kemalpaşa Belediyesi insan kaynakları iş ilanları, başvuru formu, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Tarihi Saruhanlı Sancağı’na kadar dayanan Kemalpaşa, 1900 yılında İzmir’e bağlanmış ve 1901 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Çevresel değerlere duyarlı, marka haline gelmiş, yaşanabilir, halkın ihtiyaçlarına cevap veren, yaşam kalitesini yükselten belediye olarak yatırımlar geliştiren

Kemalpaşa Belediyesi, bu yatırımlar kapsamında çalıştırmak üzere deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Kemalpaşa, İzmir ilimizde ilin doğunda yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Kirazıyla meşhur bu ilçenin eski adı Nif’tir (Nymphaion). 9 Eylül 1922 akşamı Mustafa Kemal Paşa’nın bu bölgede konaklamasından dolayı ismi sonradan değiştirilerek Kemalpaşa olmuştur. İlçe 655 km² yüzölçümü ve 48 mahallesi ile İzmir’in en büyük ilçeleri arasında yer alır. Kemalpaşa Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kemalpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kemalpaşa Belediyesi İş İlanları 2020

Kemalpaşa ilçesinin nüfusu 105 bini aşmış durumdadır. Belediye ilçede son yıllarda artan işsizlik oranlarına çözüm üretebilmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli dönemlerde de kendi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Kemalpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden  Kemalpaşa Belediyesi, insan kaynakları ve zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edecek.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Kemalpaşa Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmakta ve mesaiye kalan personellere belediyenin belirlediği ücret politikasına göre fazla mesai ücreti ödenmektedir.

Kemalpaşa Belediyesi İş Başvurusu

Kemalpaşa Belediyesi Memur Alımı

Kemalpaşa Belediyesi memur alımı 2019 yılının geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Ancak memur alımları için bu yıl içerisinde yeniden duyurular yapılabilir. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı tercihleri için yeni bir başvuru söz konusu olursa, kurumun listesinde Kemalpaşa Belediyesi’de yer alabilir.

Ege Bölge’si içerisinde olan Kemalpaşa 2016 verileri ile nüfusu artan beldeler arasındadır. Bu nedenle Kemalpaşa Belediyesi memur alımları ile çok sayıda kişiye istihdam sağlanarak, yaşam standartlarını yükseltebilme imkânı sunmaktadır. Buna bağlı olarak sık sık web sitemizi ve belediyenin sitesini kontrol etmenizi öneririz.


Kemalpaşa Belediyesi İş İlanları

Vatandaşlarının müşterek ve yaşamsal ihtiyaçlarını zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak hedefiyle personel alımı yapacak olan Kemalpaşa Belediyesi, personel alımı ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile duyuracak.

Ayrıca kurum tarafından personel alım şartlarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de bilgilendirme yapılacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir